x
sadsad x
asdasd

Bal ve Arı Ürünleri      

Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği arı ürünleri sitemizde! Sizlere doğal ürün çeşitlerini geniş bir seçenek yelpazesi halinde sunuyoruz.

Sırala
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.

Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği arı ürünleri sitemizde! Sizlere doğal ürün çeşitlerini geniş bir seçenek yelpazesi halinde sunuyoruz. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sevilerek tüketilen bal çeşitleri ile sabah kahvaltılarının lezzetini ikiye katlayabilirsiniz. Aynı zamanda tatlı ihtiyacınızı karşılamak için de bu ürünleri deneyebilirsiniz.

Çocuklara Kahvaltıyı Sevdirmenin Kolay Yolu: Arı Ürünleri!

Karakovan petek balı mutlaka denemeniz gereken bal çeşitlerinin başında geliyor. Organik bal tüketmek isteyenler için harika bir seçenek olan ve en iyi bal çeşitleri arasında yer alan karakovan balını hemen şimdi satın alabilirsiniz. Aynı zamanda seçenekleriniz arasında Kastamonu kestane süzme bal da bulunuyor. Kastamonu’nun ünlü balları sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde temin edilebilir.

Besleyici yönüyle çocukların da tüketmesi tavsiye edilen kahvaltılık petek bal çeşitleri, çocuklarınıza kahvaltıyı sevdirmenin kolay yolu olabilir. Lezzeti ve rahatsızlık vermeyen tatlılık oranı ile dikkat çeken bu ürünleri sadece satın al diyerek tek tıkla sepetinize atabilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kaçkar aromatik yağ karışımı bal tüketmek isteyenleri de unutmadık, tek tıkla sepetinize hemen atın. Bu lezzetten mahrum kalmayın.

Arifoğlu Propolis Çeşitlerinin Farkı Ne?

Propolis çeşitleri mutlaka denemeniz gereken ürünlerdir. Propolis çeşitlerimiz içerisinde organik su bazlı olanları 2 farklı boy seçeneği eşliğinde inceleyebilirsiniz. Bu ürünümüz Türkiye’de tek “Takviye Edici Gıda” belgesine sahiptir. Konvansiyonel su bazlı propolis de yine 2 farklı boy şeklinde kullanımınıza sunuluyor. Saflaştırılmış Anadolu Ham Propolis Toz Kapsül ürününe de yönelebilirsiniz.

Vegan ve organik olan Saflaştırılmış Anadolu Ham Propolis Toz Kapsül, Türkiye’de tek “Takviye Edici Gıda” belgesine sahiptir. PROKids Portakal Tadında, C Vitaminli Organik Bal Propolis Arı Sütü Karışımı bir diğer seçenek… Bu ürünlerimiz alkol, glikol, gliserol ve emilgatör içermiyor olmasıyla benzerlerinden ayrılıyor. İleri teknoloji kullanılarak üretimi gerçekleştiriliyor ve bu sayede ağır metal ve nikel gibi zararlı materyallerden de arındırılıyor. Ethanol ile çözdürülen gıda takviyelerini gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Sizlere sitemizden arı sütlü, C vitaminli, ballı propolis karışımını temin etme şansını da sunuyoruz. Tüketimi son derece konforlu olan bu ürün çocuklar için sabah ve akşam 1’er kaşık tüketilebilir.  Siirt Pervari süzme çiçek bal çeşitlerine de göz atmalısınız. Balın en doğal haliyle sofranıza gelmesini sağlayan Siirt balı çeşitleri herkesin damak tadına hitap edebiliyor.

Çocuklar İçin En Faydalı Gıdalardan Biri: Propolis!

Propolis çocuklar için faydaları saymakla bitmeyen bir gıdadır. Çocuklarınıza propolis içerikli gıdalar verebilir ve faydalarından istifade etmelerini sağlayabilirsiniz. Sivas Zara çiçek balı çeşitleri de güçlü bir seçenek olarak sitemizde incelemenizi bekliyor. Bu ürünleri teneke kutu ya da cam kavanoz içerisinde satın alabilirsiniz. Arı sütü, bal, polen ve propolisi tek bir üründe buluşturan karışımlar bu gıdaları tüketmek isteyenlere kolaylık tanıyor. Şimdi sizleri arı ürünleri çeşitleri ile baş başa bırakıyoruz. Tüm siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırıyoruz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.